Galeria Sklep
Pracownia projektowa
Szkoła projektowania
Wnetrza_Galeria5

Oferta

Architekt = Doradca coś wyjątkowego

Tylko w naszej galerii sprzedażą i doradztwem dla klienta zajmuje się zespół profesjonalnych ARCHITEKTÓW WNĘTRZ. Nie posiadamy typowego „sprzedawcy”. Stawiamy na pasję!
Chętnie doradzamy klientom bez projektu, lub wyposażamy Twoje wnętrze w oparciu o Twój gotowy projekt. Przyjdź do nas z wizualizacjami lub zdjęciami tego co lubisz – pomożemy w doborze materiałów i dodatków do Twojego wnętrza.

 

Nie posiadasz sprawdzonego wykończeniowca i stolarza? Ich też u nas znajdziesz.

Sprawdź produkty
SC2_3700
SON00313_JAKO_PIERWSZE

Szkolenia dla architektów

Współpracując z wieloma producentami na rynku regularnie organizujemy szkolenia produktowe w naszej siedzibie. Pozwalają one na zdobycie cennej wiedzy praktycznej oraz wiedzy wykonawczej z zakresu konkretnych rozwiązań. Szkolenia i prezentacje są prowadzone przez profesjonalistów i są organizowane bezpłatnie (z limitem osób).

 

Nasza galeria to także miejsce pracy dla Architektów, posiadamy wiele próbek, katalogów oraz ekspozycję dużej części produktów. Jest w czym wybierać, nasze marki obejrzysz także w zakładce PRODUKTY.

Skontaktuj się z nami

Zespół marzeń

Nasz zespół Galerii IDEALNE WNĘTRZA, to profesjonalni Architekci Wnętrz. Pracujemy w tym samym zespole od lat i rozumiemy się bez słów.

SC2_3680 copy
mgr inż.

Dagmara Iwańska

Mgr inż. Dagmara Iwańska - właściciel galerii, to absolwentka kierunku Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, a także inż. architektury krajobrazu. Od roku 2019, członek SAW - Stowarzyszenia Architektów Wnętrz (http://saw.org.pl/), które zrzesza wybitnych architektów wnętrz.

 

Po studiach pracowała w najlepszych biurach architektonicznych w Polsce i na świecie (min. Zaha Hadid Architects w Londynie czy RIIS RETAIL w Danii).

 

Projektująca odważnie, szukająca nowinek w sferze materiałów, mebli i dekoracji; a także nowych technologii. Miłość do designu, przekuła w sklep, którego asortyment zgadza się z jej gustem projektowym. Prywatnie czas wolny spędza aktywnie - strzelec sportowy, pasjonatka off-road'u 4x4 (jeepy i quady), zakochana w Bieszczadach.

SC1_9020
Inż. arch.

Marlena Kajut

Inż. arch. Marlena Kajut - Kierownik IDEALNIE Pracowni Projektowej. Prywatnie od 8 lat mieszkanka Gdańska. Wolne chwile najwcześniej spędza wśród przyjaciół. Którzy uważają ją za chorobliwą pasjonatkę swojej pracy.

 

Kilka lat temu dołączyła do zespołu jako stażysta, szybko pięła się w górę, tworząc funkcjonalne i piękne wnętrza; aż do obecnego stanowiska kierowniczego. Każdego dnia udawania, że nie ma rzeczy nie możliwych.

 

Jej celem jest aby projekty były jak najbardziej dopasowane do potrzeb klienta pod względem wizualnym, komfortowym, ale również budżetowym. Jest osobą cierpliwą i skrupulatną, która każde pomieszanie dopieszcza do ostatniego szczegółu. Cierpliwości uczyła się pracując z dziećmi, wiec nie boi się odpowiadać na ciężkie pytania.

SC1_9063
Mgr

Magda Zając

Mgr Magda Zając - architekt wnętrz senior. Absolwentka gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku architektury wnętrz oraz architektury przestrzeni miejskiej.

 

Doświadczenie miała możliwość zdobywać w biurach projektowych zarówno w Polsce jak i za granicą, łącząc pasję do architektury i designu z pasją do podróżowania. W projektach stara się podkreślić piękno naturalnych materiałów, a zabawa barwami oraz detalami pomaga jej stworzyć głębię i indywidualny charakter wnętrza.

 

Zawsze uśmiechnięta i optymistyczna osoba, która czerpie siłę i satysfakcję z pracy w zespole. Uważa się za "szczęściarę" mogąc codziennie łączyć pasję z pracą.

SC2_3680 copy
SC1_9020
SC1_9063

ul. Słowackiego 19/1.6

80-257 Gdańsk

Budynek Sztuki Wyboru (lokal od tyłu)

Godziny otwarcia:

10:00 - 18:00 i

Galeria IDEALNE WNĘTRZA

+48 516 760 600

E-mail:

galeria@idealne-wnetrza.pl