Galeria Sklep
Pracownia Projektowa
Szkoła Projektowania
Wnetrza_Galeria5

Oferta

Architekt = Doradca coś wyjątkowego

Tylko w naszej galerii sprzedażą i doradztwem dla klienta zajmuje się zespół profesjonalnych ARCHITEKTÓW WNĘTRZ. Nie posiadamy typowego „sprzedawcy”. Stawiamy na pasję!
Chętnie doradzamy klientom bez projektu, lub wyposażamy Twoje wnętrze w oparciu o Twój gotowy projekt. Przyjdź do nas z wizualizacjami lub zdjęciami tego co lubisz – pomożemy w doborze materiałów i dodatków do Twojego wnętrza.

 

Nie posiadasz sprawdzonego wykończeniowca i stolarza? Ich też u nas znajdziesz.

Sprawdź produkty
1-1436
1-1437

Szkolenia dla architektów

Współpracując z wieloma producentami na rynku regularnie organizujemy szkolenia produktowe w naszej siedzibie. Pozwalają one na zdobycie cennej wiedzy praktycznej oraz wiedzy wykonawczej z zakresu konkretnych rozwiązań. Szkolenia i prezentacje są prowadzone przez profesjonalistów i są organizowane bezpłatnie (z limitem osób).

 

Nasza galeria to także miejsce pracy dla Architektów, posiadamy wiele próbek, katalogów oraz ekspozycję dużej części produktów. Jest w czym wybierać, nasze marki obejrzysz także w zakładce PRODUKTY.

Skontaktuj się z nami

Zespół marzeń

Nasz zespół Galerii IDEALNE WNĘTRZA, to profesjonalni Architekci Wnętrz. Pracujemy w tym samym zespole od lat i rozumiemy się bez słów.

 

Mgr inż. Dagmara Iwańska (właściciel galerii) to absolwentka kierunku architektury wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych, a także inż. architektury krajobrazu. Od roku 2019, członek SAW - Stowarzyszenia Architektów Wnętrz (http://saw.org.pl/), które zrzesza wybitnych architektów wnętrz. Po studiach pracowała w najlepszych biurach architektonicznych w Polsce i na świecie (min. Zaha Hadid Architects w Londynie czy RIIS RETAIL w Danii). Projektująca odważnie, szukająca nowinek w sferze materiałów, mebli i dekoracji; a także nowych technologii. Zakochana w stylu glamour, ale projektująca w KAŻDYM, bo jej celem jest spełnianie marzeń klientów.

team_1

Mgr inż. Dagmara Iwańska

Właściciel i Główny Projektant
team_2

inż. arch. Marlena Kajut

Starszy Architekt Wnętrz
team_4

Mgr Luiza Winowiecka

Młodszy Architekt Wnętrz

ul. Słowackiego 19/1.6

80-257 Gdańsk

Budynek Sztuki Wyboru (lokal od tyłu)

Godziny otwarcia:

10:00 - 18:00 i

Galeria IDEALNE WNĘTRZA

+48 516 760 600

E-mail:

galeria@idealne-wnetrza.pl