Galeria Sklep
Pracownia Projektowa
Szkoła Projektowania
Wnetrza_Galeria4

Usługi

Sprzedaż wyjątkowych produktów

W naszym portfolio produktowym posiadamy wiele marek polskich i zagranicznych. Są one starannie dobrane przez właścicielkę galerii Mgr inż. Dagmarę Iwańską; do stylistyki w jakiej na co dzień projektujemy wnętrza. Materiały i dodatki, które oferujemy są dobrymi jakościowo produktami, sprawdzonymi „w boju” na wielu naszych realizacjach. Posiadają nutkę luksusu, są eleganckie i niebanalne. Zanim Dagmara postanowiła przekuć pracę projektową w miejsce „sprzedaży” przez wiele lat korzystała z wyselekcjonowanych marek wnętrzarskich, którym zaufała przy otwarciu butiku – Galerii IDEALNE WNĘTRZA.

Sprawdź produkty
Zdjęcie_1
Wnetrza_Galeria8

Bezpłatne doradztwo przy zakupach

Chcąc zachęcić klientów indywidualnych, tzw. „klientów z ulicy” do odwiedzin w naszych nieskromnych progach uruchamiamy bezpłatne doradztwo produktowe. Oczywiście realizujemy je bezkosztowo, przy chęci zakupu przez naszą galerię materiałów i produktów do wnętrz.

 

Mimo, że nasze studio nie wygląda jak sklep (i taki był cel). Jest to showroom, a nie market; posiadamy wiele próbek, katalogów, a także dość szeroką ekspozycję. Proszę umów się z nami osobiście lub telefonicznie na doradztwo w konkretnym terminie! Na spotkaniu zaproponujemy produkty pod Twój projekt lub Twoją wizję.

Skontaktuj się z nami

Wykończenie mieszkań ''Pod klucz''

Jako firma projektowo-wykonawcza oraz butik sprzedający materiały i meble do wnętrz jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się Twoją nieruchomością. Bardzo często pracujemy w systemie POD KLUCZ. Projektujemy wnętrze dla naszych klientów (zgodnie z ich wymaganiami i gustem kolorystycznym), wykonujemy kosztorys prac wykończeniowych, stolarskich oraz zakupu materiałów i mebli. Całość dostarczamy na budowę wraz z naszymi wykonawcami. Bez względu na to czy mieszkasz w Trójmieście, czy pracujesz za granicą pod koniec realizacji wejdziesz do gotowego domu/mieszkania.

Sprawdź produkty
SON00057
1 fotomohito_garnizon_web_004_04823 fotomohito_viridis_web_012_91732 fotomohito_garnizon_web_007_04806 fotomohito_angielska_grobla_web_007_48664 fotomohito_viridis_web_014_91745 fotomohito_viridis_web_018_9115

Usługi wykończeniowe Usługi stolarskie

Najlepszą rekomendacją dla fachowców z którymi współpracujemy jest nasza Galeria IDEALNE WNĘTRZA, to oni ją dla nas wykonali tworząc ekspozycję i popis własnej pracy.

 

Nasi wykonawcy od lat przyzwyczajeni są do „trudnych” projektów. Wnętrza przez nich kreowane są mocno zdobione przy pomocy tapet, sztukaterii, czy kilku różnych rodzajów kafli w łazienkach (łącznie z mozaikami i dekorami). Ich chlebem powszednim jest elektryka w postaci 40 punktów świetlnych na 60m2, bo tak w dzisiejszych czasach wygląda standard projektowy. Ekipy nie boją się wyzwań, posiadają wszelkie uprawnienia, ubezpieczenia, a także zasięgają opinii konstruktora budowlanego w razie potrzeby sytuacyjnej.

 

Ekipa stolarska pracuje w każdym materiale, a dodatkowo dostarcza dla nas elementy szklarskie (takie jak lustra, ściany loftowe, szyby prysznicowe), a także elementy tapicerowane.

Skontaktuj się z nami

ul. Słowackiego 19/1.6

80-257 Gdańsk

Budynek Sztuki Wyboru (lokal od tyłu)

Godziny otwarcia:

10:00 - 18:00 i

Galeria IDEALNE WNĘTRZA

+48 516 760 600

E-mail:

galeria@idealne-wnetrza.pl